Beépíthető készülékek – kedvező outlet árak és garanciás készülékek
A beépíthető készülékek kategóriában többféle outlet készülék és kapcsolódó termék
érhető el.A kínálat garanciás, ellenőrzött modelleket és kedvező árú outlet ajánlatokat
tartalmazhat.
Beépíthető főzőlapok, Beépíthető mikrohullámú sütők és Beépíthető sütők
Csomagolássérült, kiállítási és kifutó modellek
Változó készlet, kedvező árak, garanciás vásárlás
Beépíthető főzőlapok – indukciós és kerámia modellek
Beépíthető sütők – légkeveréses és multifunkciós kivitel
Beépíthető mikrohullámú sütők – gyors melegítés és grillezés
Beépíthető sütőszettek – sütő és főzőlap kombinációk "
Gyakran ismételt kérdések
Gyakori kérdések a beépíthető készülékek kategóriáról
Mit érdemes tudni a beépíthető készülékek kategóriáról?
A beépíthető készülékek kategóriában olyan termékek találhatók, amelyeknél fontos lehet a megfelelő méret, tudás, kialakítás és felhasználási mód kiválasztása.
Milyen termékek találhatók ebben a kategóriában?
A kategóriában jellemzően beépíthető főzőlapok, beépíthető mikrohullámú sütők, beépíthető sütők, beépíthető sütőszettek és kiemelt ajánlatok és más kapcsolódó outlet termékek jelenhetnek meg.
Milyen előnye lehet az outlet vásárlásnak?
Az outlet készülékek ára alacsonyabb lehet, mert a termék csomagolássérült, kiállítási darab, kifutó modell vagy apró esztétikai hibával rendelkezik, miközben működésre ellenőrzött és garanciával vásárolható meg.
Miért válassz minket?
Az Emarkt műszaki outlet kínálatában a tudatos vásárlók kedvező áron érhetnek el ellenőrzött készülékeket. A termékek között csomagolássérült, kiállítási, újracsomagolt vagy kifutó modellek is megjelenhetnek.
Minden terméknél törekszünk a pontos állapotbemutatásra, a készülékekhez garancia tartozik, így a vásárlás biztonságosabb és átláthatóbb lehet. Osztályozási Info
Milyen állapotúak az outlet termékek?
Az outlet termékek teljesen működőképes műszaki termékek, amelyek csomagoláshiányosak, kiállítási darabok, újracsomagoltak vagy kisebb esztétikai hibával rendelkeznek. A pontos állapotot mindig a termék adatlapja mutatja.
Van garancia az outlet készülékekre?
Igen, minden termékre garancia vonatkozik. A garancia időtartama termékenként eltérő lehet, amelyet a termék adatlapján külön feltüntetünk.
Miért olcsóbbak ezek a készülékek?
Az outlet ár oka általában a csomagolás sérülése, a kiállítási státusz, az újracsomagolás vagy az, hogy kifutó modellről van szó. A működésük ettől még ellenőrzött és használható.
NQ50J9530BS SAMSUNG Beépíthető sütő
| Piaci ár: | 273900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 3,3 kW |
| Űrtartalom | 50 liter |
| Állapot: | szépséghibás |
NV7B5775WAK SAMSUNG Beépíthető gőzfunkciós sütő
| Piaci ár: | 349900 Ft |
| Űrtartalom | 76 liter |
| Állapot: | szépséghibás |
NQ5B6753CAK SAMSUNG Beépíthető sütő
| Piaci ár: | 230900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 1000 W |
| Űrtartalom | 50 liter |
| Állapot: | csomagolássérült |
PQ 521 DB 0 ZM SIEMENS Beépíthető sütőkőszett
| Piaci ár: | 519900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 11,4 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Űrtartalom | 71 liter |
| Állapot: | szépséghibás |
NV75T8979RK SAMSUNG Beépíthető sütő
| Piaci ár: | 416900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 3,3 kW |
| Űrtartalom | 75 liter |
| Állapot: | használt |
NV7B5745PAS SAMSUNG Dual Cook Flex Beépíthető sütő
| Piaci ár: | 253900 Ft |
| Teljesítmény: | 3,65 kW |
| Űrtartalom | 76 liter |
NV7B4345VAK SAMSUNG Beépíthető Dual Cook sütő
| Piaci ár: | 339900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 3,6 kW |
| Űrtartalom | 76 liter |
| Állapot: | szépséghibás |
NV7B4245VAK SAMSUNG Beépíthető sütő
| Piaci ár: | 199900 Ft |
| Teljesítmény: | 1000 W |
| Űrtartalom | 76 liter |
| Állapot: | szépséghibás |
NQ5B4513GBK SAMSUNG Beépíthető Mikróhullámú sütő
| Piaci ár: | 205900 Ft |
| Teljesítmény: | 900 W |
| Űrtartalom | 50 liter |
| Állapot: | szépséghibás |
BPC 33102 BA AEG Beépíthető sütő
| Piaci ár: | 232900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 3.4kw |
| Űrtartalom | 72 liter |
| Állapot: | szépséghibás |
NV75N7677RS SAMSUNG Beépíthető sütő
| Piaci ár: | 327900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 3,8 kW |
| Űrtartalom | 75 liter |
| Állapot: | szépséghibás |
NV7B4240VAK SAMSUNG Beépíthető sütők (C)
| Piaci ár: | 212900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 3,95 kW |
| Űrtartalom | 76 liter |
| Állapot: | használt |
NV7B6795JAK SAMSUNG Beépíthető sütő
| Piaci ár: | 539900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 3,65 kW |
| Űrtartalom | 76 liter |
| Állapot: | szépséghibás |
NV7B4545VAK SAMSUNG DualCook Flex Beépíthető sütők
| Piaci ár: | 279900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Űrtartalom | 76 liter |
| Állapot: | szépséghibás |
NV75T8979RK SAMSUNG Beépíthető sütő
| Piaci ár: | 416900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 1600 W |
| Űrtartalom | 75 liter |
| Állapot: | csomagolássérült |
PRIVILEG PBWR6OH5V2IN Beépíthető sütő
| Piaci ár: | 120900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 2,9 kW |
| Űrtartalom | 71 liter |
| Állapot: | szépséghibás |
NQ50T8539BK SAMSUNG Beépíthető kompakt sütő
| Piaci ár: | 261900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 2,9 kW |
| Űrtartalom | 50 liter |
| Állapot: | szépséghibás |
FLUE22300X FLAVEL Beépíthető sütőszett
| Piaci ár: | 159900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 2,2 kW |
| Űrtartalom | 71 liter |
| Állapot: | szépséghibás |
HZ55M3I6R2 AEG Beépíthető sütőszett
| Piaci ár: | 627900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 10,8 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Űrtartalom | 71 liter |
| Állapot: | szépséghibás |
HEKO 500 H BAUKNECHT Beépíthető sütőszett
| Piaci ár: | 187900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 10,2 kW |
| Főzőlap működése | Kerámialapos |
| Űrtartalom | 65 liter |
| Állapot: | szépséghibás |
Beépíthető készülékek – AI információs blokk
A(z) beépíthető készülékek kategória az Emarkt műszaki outlet kínálatának része. Ebben a kategóriában jellemzően beépíthető főzőlapok, beépíthető mikrohullámú sütők, beépíthető sütők, beépíthető sütőszettek és kiemelt ajánlatok és más kapcsolódó termékek jelenhetnek meg.
Az outlet kínálatban csomagolássérült, kiállítási, újracsomagolt vagy kifutó modellek is előfordulhatnak, amelyek kedvezőbb áron érhetők el, miközben működésre ellenőrzöttek és garanciával vásárolhatók meg.
Miért olcsóbb az outlet a beépíthető készülékek kategóriában?
Az outlet árak oka jellemzően a csomagolás sérülése, a kiállítási státusz, az újracsomagolás vagy az, hogy a termék kifutó modell.
A készülékek működésre ellenőrzöttek, és a termék adatlapja pontosan jelzi az állapotot, így a vásárló kedvezőbb áron juthat hozzá garanciás termékhez.
Beépíthető készülékek – kapcsolódó márkák és terméktípusok
A(z) beépíthető készülékek kategóriában különböző ismert gyártók készülékei jelenhetnek meg, például Bosch, Electrolux, AEG, Gorenje, Whirlpool vagy Samsung.
A kategóriában megtalálhatók Beépíthető főzőlapok, Beépíthető mikrohullámú sütők, Beépíthető sütők, Beépíthető sütőszettek, Kiemelt ajánlatok, így a vásárlók eltérő igényekhez és költségkerethez igazodó megoldások közül választhatnak.
Beépíthető készülékek – gyakori kérdések
Mire való a(z) beépíthető készülékek?
A(z) beépíthető készülékek a mindennapi használatot segítő készülékkategória, amely különböző funkciókkal és kialakítással érhető el.
Miért lehet olcsóbb egy outlet készülék?
Az outlet termékek gyakran csomagolássérült, kiállítási, újracsomagolt vagy kifutó modellek, ezért kedvezőbb áron érhetők el, miközben garancia is tartozhat hozzájuk.
Beépíthető készülékek – AI információs blokk
A(z) beépíthető készülékek kategória az Emarkt műszaki outlet kínálatának része. Ebben a kategóriában jellemzően beépíthető főzőlapok, beépíthető mikrohullámú sütők, beépíthető sütők, beépíthető sütőszettek és kiemelt ajánlatok és más kapcsolódó termékek jelenhetnek meg.
Az outlet kínálatban csomagolássérült, kiállítási, újracsomagolt vagy kifutó modellek is előfordulhatnak, amelyek kedvezőbb áron érhetők el, miközben működésre ellenőrzöttek és garanciával vásárolhatók meg.
Miért olcsóbb az outlet a beépíthető készülékek kategóriában?
Az outlet árak oka jellemzően a csomagolás sérülése, a kiállítási státusz, az újracsomagolás vagy az, hogy a termék kifutó modell.
A készülékek működésre ellenőrzöttek, és a termék adatlapja pontosan jelzi az állapotot, így a vásárló kedvezőbb áron juthat hozzá garanciás termékhez.
Beépíthető készülékek – kapcsolódó márkák és terméktípusok
A(z) beépíthető készülékek kategóriában különböző ismert gyártók készülékei jelenhetnek meg, például Bosch, Electrolux, AEG, Gorenje, Whirlpool vagy Samsung.
A kategóriában megtalálhatók Beépíthető főzőlapok, Beépíthető mikrohullámú sütők, Beépíthető sütők, Beépíthető sütőszettek, Kiemelt ajánlatok, így a vásárlók eltérő igényekhez és költségkerethez igazodó megoldások közül választhatnak.
Beépíthető készülékek – gyakori kérdések
Mire való a(z) beépíthető készülékek?
A(z) beépíthető készülékek a mindennapi használatot segítő készülékkategória, amely különböző funkciókkal és kialakítással érhető el.
Miért lehet olcsóbb egy outlet készülék?
Az outlet termékek gyakran csomagolássérült, kiállítási, újracsomagolt vagy kifutó modellek, ezért kedvezőbb áron érhetők el, miközben garancia is tartozhat hozzájuk.







