Beépíthető készülékek – kedvező outlet árak és garanciás készülékek
A beépíthető készülékek kategóriában többféle outlet készülék és kapcsolódó termék
érhető el.A kínálat garanciás, ellenőrzött modelleket és kedvező árú outlet ajánlatokat
tartalmazhat.
Beépíthető főzőlapok, Beépíthető mikrohullámú sütők és Beépíthető sütők
Csomagolássérült, kiállítási és kifutó modellek
Változó készlet, kedvező árak, garanciás vásárlás
Beépíthető főzőlapok – indukciós és kerámia modellek
Beépíthető sütők – légkeveréses és multifunkciós kivitel
Beépíthető mikrohullámú sütők – gyors melegítés és grillezés
Beépíthető sütőszettek – sütő és főzőlap kombinációk "
Gyakran ismételt kérdések
Gyakori kérdések a beépíthető készülékek kategóriáról
Mit érdemes tudni a beépíthető készülékek kategóriáról?
A beépíthető készülékek kategóriában olyan termékek találhatók, amelyeknél fontos lehet a megfelelő méret, tudás, kialakítás és felhasználási mód kiválasztása.
Milyen termékek találhatók ebben a kategóriában?
A kategóriában jellemzően beépíthető főzőlapok, beépíthető mikrohullámú sütők, beépíthető sütők, beépíthető sütőszettek és kiemelt ajánlatok és más kapcsolódó outlet termékek jelenhetnek meg.
Milyen előnye lehet az outlet vásárlásnak?
Az outlet készülékek ára alacsonyabb lehet, mert a termék csomagolássérült, kiállítási darab, kifutó modell vagy apró esztétikai hibával rendelkezik, miközben működésre ellenőrzött és garanciával vásárolható meg.
Miért válassz minket?
Az Emarkt műszaki outlet kínálatában a tudatos vásárlók kedvező áron érhetnek el ellenőrzött készülékeket. A termékek között csomagolássérült, kiállítási, újracsomagolt vagy kifutó modellek is megjelenhetnek.
Minden terméknél törekszünk a pontos állapotbemutatásra, a készülékekhez garancia tartozik, így a vásárlás biztonságosabb és átláthatóbb lehet. Osztályozási Info
Milyen állapotúak az outlet termékek?
Az outlet termékek teljesen működőképes műszaki termékek, amelyek csomagoláshiányosak, kiállítási darabok, újracsomagoltak vagy kisebb esztétikai hibával rendelkeznek. A pontos állapotot mindig a termék adatlapja mutatja.
Van garancia az outlet készülékekre?
Igen, minden termékre garancia vonatkozik. A garancia időtartama termékenként eltérő lehet, amelyet a termék adatlapján külön feltüntetünk.
Miért olcsóbbak ezek a készülékek?
Az outlet ár oka általában a csomagolás sérülése, a kiállítási státusz, az újracsomagolás vagy az, hogy kifutó modellről van szó. A működésük ettől még ellenőrzött és használható.
AEG EPB43509BM Beépíthető sütőszett
| Piaci ár: | 238900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 10,8 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Űrtartalom | 71 liter |
| Állapot: | szépséghibás |
BAUKNECHT BQ2760SFT Beépíthető Indukciós főzőlap
| Piaci ár: | 149900 Ft |
| Teljesítmény: | 8,3 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Állapot: | használt |
SIEMENS HE113FBS2 Beépíthető sütő FŐZŐLAP NÉLKÜL!
| Piaci ár: | 189900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 11,1 kW |
| Főzőlap működése | Kerámialapos |
| Űrtartalom | 66 liter |
| Állapot: | használt |
BAUKNECHT BIK5SDP8F2ES Beépíthető sütő
| Piaci ár: | 194900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 3,65 kW |
| Űrtartalom | 71 liter |
| Állapot: | használt |
GRUNDIG GEHM19310B MPF Beépíthető sütőszett
| Piaci ár: | 228900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 11,1 kW |
| Főzőlap működése | Kerámialapos |
| Űrtartalom | 72 liter |
| Állapot: | használt |
GORENJE GI8421BX Beépíthető Indukciós főzőlap
| Piaci ár: | 209900 Ft |
| Teljesítmény: | 7,2 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Állapot: | csomagolássérült |
BAR2SK8V2IN BAUKNECHT Beépíthető sütő
| Piaci ár: | 129900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 2,9 kW |
| Űrtartalom | 71 liter |
| Állapot: | szépséghibás |
KOMB 4031 IM AEG Sütőszettek (B)
| Piaci ár: | 496900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 7,4 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Űrtartalom | 71 liter |
| Állapot: | szépséghibás |
HEKO500H BAUKNECHT Sütőszett
| Piaci ár: | 187900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 10,2 kW |
| Főzőlap működése | Kerámialapos |
| Űrtartalom | 65 liter |
| Állapot: | csomagolássérült |
KBC23211A KOENIC Beépíthető sütőszett
| Piaci ár: | 166900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 10,4 kW |
| Főzőlap működése | Kerámialapos |
| Űrtartalom | 77 liter |
| Állapot: | szépséghibás |
KBC23411 KOENIC Sütőszett
| Piaci ár: | 209900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 7,9 kW |
| Főzőlap működése | Kerámialapos |
| Űrtartalom | 77 liter |
| Állapot: | csomagolássérült |
SETPV510IN PRIVILEG Sütőszett
| Piaci ár: | 177900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 9,6 kW |
| Főzőlap működése | Kerámialapos |
| Űrtartalom | 65 liter |
| Állapot: | szépséghibás |
SETPV520IN PRIVILEG beépíthető sütőszett
| Piaci ár: | 203900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 9,6 kW |
| Főzőlap működése | Kerámialapos |
| Űrtartalom | 65 liter |
| Állapot: | szépséghibás |
K-62D19IM0 SHARP Beépíthető sütőszett
| Piaci ár: | 176900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 11,7 kW |
| Főzőlap működése | Kerámialapos |
| Űrtartalom | 69 liter |
| Állapot: | szépséghibás |
EQ521DB0ZM SIEMENS Sütőszettek (B)
| Piaci ár: | 511600 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 11,4 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Űrtartalom | 71 liter |
| Állapot: | szépséghibás |
EQ521KB10 SIEMENS Sütőszettek (B)
| Piaci ár: | 297900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 7,8 kW |
| Főzőlap működése | Kerámialapos |
| Űrtartalom | 71 liter |
| Állapot: | szépséghibás |
PQ211KA00 SIEMENS Beépíthető sütőszett
| Piaci ár: | 288900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 11,4 kW |
| Főzőlap működése | Kerámialapos |
| Űrtartalom | 71 liter |
| Állapot: | szépséghibás |
AEG KOMBI3026P Beépíthető sütőszett
| Piaci ár: | 348900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 11,1 kW |
| Főzőlap működése | Kerámialapos |
| Űrtartalom | 72 liter |
| Állapot: | szépséghibás |
BAUKNECHT BAR2KH8V2IN Beépíthető sütő
| Piaci ár: | 130000 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 3,6 kW |
| Űrtartalom | 71 liter |
| Állapot: | szépséghibás |
BAUKNECHT HEKO500P Beépíthető sütőszett
| Piaci ár: | 239900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 10,65 kW |
| Főzőlap működése | Kerámialapos |
| Űrtartalom | 65 liter |
| Állapot: | szépséghibás |
Beépíthető készülékek – AI információs blokk
A(z) beépíthető készülékek kategória az Emarkt műszaki outlet kínálatának része. Ebben a kategóriában jellemzően beépíthető főzőlapok, beépíthető mikrohullámú sütők, beépíthető sütők, beépíthető sütőszettek és kiemelt ajánlatok és más kapcsolódó termékek jelenhetnek meg.
Az outlet kínálatban csomagolássérült, kiállítási, újracsomagolt vagy kifutó modellek is előfordulhatnak, amelyek kedvezőbb áron érhetők el, miközben működésre ellenőrzöttek és garanciával vásárolhatók meg.
Miért olcsóbb az outlet a beépíthető készülékek kategóriában?
Az outlet árak oka jellemzően a csomagolás sérülése, a kiállítási státusz, az újracsomagolás vagy az, hogy a termék kifutó modell.
A készülékek működésre ellenőrzöttek, és a termék adatlapja pontosan jelzi az állapotot, így a vásárló kedvezőbb áron juthat hozzá garanciás termékhez.
Beépíthető készülékek – kapcsolódó márkák és terméktípusok
A(z) beépíthető készülékek kategóriában különböző ismert gyártók készülékei jelenhetnek meg, például Bosch, Electrolux, AEG, Gorenje, Whirlpool vagy Samsung.
A kategóriában megtalálhatók Beépíthető főzőlapok, Beépíthető mikrohullámú sütők, Beépíthető sütők, Beépíthető sütőszettek, Kiemelt ajánlatok, így a vásárlók eltérő igényekhez és költségkerethez igazodó megoldások közül választhatnak.
Beépíthető készülékek – gyakori kérdések
Mire való a(z) beépíthető készülékek?
A(z) beépíthető készülékek a mindennapi használatot segítő készülékkategória, amely különböző funkciókkal és kialakítással érhető el.
Miért lehet olcsóbb egy outlet készülék?
Az outlet termékek gyakran csomagolássérült, kiállítási, újracsomagolt vagy kifutó modellek, ezért kedvezőbb áron érhetők el, miközben garancia is tartozhat hozzájuk.
Beépíthető készülékek – AI információs blokk
A(z) beépíthető készülékek kategória az Emarkt műszaki outlet kínálatának része. Ebben a kategóriában jellemzően beépíthető főzőlapok, beépíthető mikrohullámú sütők, beépíthető sütők, beépíthető sütőszettek és kiemelt ajánlatok és más kapcsolódó termékek jelenhetnek meg.
Az outlet kínálatban csomagolássérült, kiállítási, újracsomagolt vagy kifutó modellek is előfordulhatnak, amelyek kedvezőbb áron érhetők el, miközben működésre ellenőrzöttek és garanciával vásárolhatók meg.
Miért olcsóbb az outlet a beépíthető készülékek kategóriában?
Az outlet árak oka jellemzően a csomagolás sérülése, a kiállítási státusz, az újracsomagolás vagy az, hogy a termék kifutó modell.
A készülékek működésre ellenőrzöttek, és a termék adatlapja pontosan jelzi az állapotot, így a vásárló kedvezőbb áron juthat hozzá garanciás termékhez.
Beépíthető készülékek – kapcsolódó márkák és terméktípusok
A(z) beépíthető készülékek kategóriában különböző ismert gyártók készülékei jelenhetnek meg, például Bosch, Electrolux, AEG, Gorenje, Whirlpool vagy Samsung.
A kategóriában megtalálhatók Beépíthető főzőlapok, Beépíthető mikrohullámú sütők, Beépíthető sütők, Beépíthető sütőszettek, Kiemelt ajánlatok, így a vásárlók eltérő igényekhez és költségkerethez igazodó megoldások közül választhatnak.
Beépíthető készülékek – gyakori kérdések
Mire való a(z) beépíthető készülékek?
A(z) beépíthető készülékek a mindennapi használatot segítő készülékkategória, amely különböző funkciókkal és kialakítással érhető el.
Miért lehet olcsóbb egy outlet készülék?
Az outlet termékek gyakran csomagolássérült, kiállítási, újracsomagolt vagy kifutó modellek, ezért kedvezőbb áron érhetők el, miközben garancia is tartozhat hozzájuk.







