Beépíthető készülékek – kedvező outlet árak és garanciás készülékek
A beépíthető készülékek kategóriában többféle outlet készülék és kapcsolódó termék
érhető el.A kínálat garanciás, ellenőrzött modelleket és kedvező árú outlet ajánlatokat
tartalmazhat.
Beépíthető főzőlapok, Beépíthető mikrohullámú sütők és Beépíthető sütők
Csomagolássérült, kiállítási és kifutó modellek
Változó készlet, kedvező árak, garanciás vásárlás
Beépíthető főzőlapok – indukciós és kerámia modellek
Beépíthető sütők – légkeveréses és multifunkciós kivitel
Beépíthető mikrohullámú sütők – gyors melegítés és grillezés
Beépíthető sütőszettek – sütő és főzőlap kombinációk "
Gyakran ismételt kérdések
Gyakori kérdések a beépíthető készülékek kategóriáról
Mit érdemes tudni a beépíthető készülékek kategóriáról?
A beépíthető készülékek kategóriában olyan termékek találhatók, amelyeknél fontos lehet a megfelelő méret, tudás, kialakítás és felhasználási mód kiválasztása.
Milyen termékek találhatók ebben a kategóriában?
A kategóriában jellemzően beépíthető főzőlapok, beépíthető mikrohullámú sütők, beépíthető sütők, beépíthető sütőszettek és kiemelt ajánlatok és más kapcsolódó outlet termékek jelenhetnek meg.
Milyen előnye lehet az outlet vásárlásnak?
Az outlet készülékek ára alacsonyabb lehet, mert a termék csomagolássérült, kiállítási darab, kifutó modell vagy apró esztétikai hibával rendelkezik, miközben működésre ellenőrzött és garanciával vásárolható meg.
Miért válassz minket?
Az Emarkt műszaki outlet kínálatában a tudatos vásárlók kedvező áron érhetnek el ellenőrzött készülékeket. A termékek között csomagolássérült, kiállítási, újracsomagolt vagy kifutó modellek is megjelenhetnek.
Minden terméknél törekszünk a pontos állapotbemutatásra, a készülékekhez garancia tartozik, így a vásárlás biztonságosabb és átláthatóbb lehet. Osztályozási Info
Milyen állapotúak az outlet termékek?
Az outlet termékek teljesen működőképes műszaki termékek, amelyek csomagoláshiányosak, kiállítási darabok, újracsomagoltak vagy kisebb esztétikai hibával rendelkeznek. A pontos állapotot mindig a termék adatlapja mutatja.
Van garancia az outlet készülékekre?
Igen, minden termékre garancia vonatkozik. A garancia időtartama termékenként eltérő lehet, amelyet a termék adatlapján külön feltüntetünk.
Miért olcsóbbak ezek a készülékek?
Az outlet ár oka általában a csomagolás sérülése, a kiállítási státusz, az újracsomagolás vagy az, hogy kifutó modellről van szó. A működésük ettől még ellenőrzött és használható.
SAMSUNG NZ85C5047GK Beépíthető főzőlap (B)
| Piaci ár: | 299900 Ft |
| Teljesítmény: | 7,35 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Állapot: | szépséghibás |
SAMSUNG NQ5B4313IBK Beépíthető mikrohullámú sütő
| Piaci ár: | 192900 Ft |
| Teljesítmény: | 900 W |
| Űrtartalom | 50 liter |
| Állapot: | szépséghibás |
SAMSUNG NV7B5745PAK Beépíthető sütő
| Piaci ár: | 299900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 3,65 kW |
| Űrtartalom | 76 liter |
| Állapot: | szépséghibás |
SAMSUNG NZ64B7799GK Beépíthető főzőlap (C)
| Piaci ár: | 341900 Ft |
| Teljesítmény: | 7,4 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Állapot: | használt |
Samsung NQ5B7993AAK Beépíthető kompakt elektromos sütő automatikus ajtóval
| Piaci ár: | 280900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 2,9 kW |
| Űrtartalom | 50 liter |
| Állapot: | szépséghibás |
SAMSUNG NZ64B5046GK Beépíthető indukciós főzőlap
| Piaci ár: | 159900 Ft |
| Teljesítmény: | 7,4 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Állapot: | használt |
SAMSUNG NQ5B4513GBS Beépíthető mikrohullámú sütő
| Piaci ár: | 185900 Ft |
| Teljesítmény: | 900 W |
| Űrtartalom | 50 liter |
| Állapot: | csomagolássérült |
SAMSUNG NZ64B6056JK Beépíthető Indukciós főzőlap
| Piaci ár: | 232900 Ft |
| Teljesítmény: | 7,4 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Állapot: | szépséghibás |
SAMSUNG NZ85C5047GK Beépíthető indukciós főzőlap
| Piaci ár: | 339900 Ft |
| Teljesítmény: | 7,4 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Állapot: | csomagolássérült |
SAMSUNG NZ84T9747VK Beépíthető indukciós főzőlap páraelszívóval
| Piaci ár: | 649900 Ft |
| Teljesítmény: | 7,4 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Állapot: | szépséghibás |
BAUKNECHT HEKOBLACK700H Beépíthető sütőszett
| Piaci ár: | 222900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 17,5 kW |
| Főzőlap működése | Kerámialapos |
| Űrtartalom | 65 liter |
| Állapot: | szépséghibás |
BAUKNECHT BAKOSENSATIONIND Beépíthető sütőszett
| Piaci ár: | 271900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 10,8 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Űrtartalom | 71 liter |
| Állapot: | szépséghibás |
BRB26603EWW SAMSUNG Beépíthető hűtőszekrények (C)
| Piaci ár: | 269900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Fagyasztó kapacitás | 74 liter |
| Hűtő kapcitás | 193 liter |
| No Frost: | Igen |
NQ5B4313GBK SAMSUNG Beépíthető mikrohullámú sütő, SmartThings Funkcióval
| Piaci ár: | 239900 Ft |
| Teljesítmény: | 900 W |
| Űrtartalom | 50 liter |
NQ5B4313GBK SAMSUNG Beépíthető mikrohullámú sütő, SmartThings Funkcióval
| Piaci ár: | 239900 Ft |
| Teljesítmény: | 900 W |
| Űrtartalom | 50 liter |
| Állapot: | szépséghibás |
FMI120N1 SMEG Beépíthető mikrohullámú sütő
| Piaci ár: | 191900 Ft |
| Teljesítmény: | 800 W |
| Űrtartalom | 20 liter |
| Állapot: | használt |
NQ5B4553FBK SAMSUNG Kompakt sütő,mikró funkcióval
| Piaci ár: | 273900 Ft |
| Teljesítmény: | 9,5 kW |
| Űrtartalom | 50 liter |
| Állapot: | szépséghibás |
NV7B5685AAK SAMSUNG Beépíthető sütő
| Piaci ár: | 355900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 3,95 kW |
| Űrtartalom | 76 liter |
| Állapot: | használt |
Beépíthető készülékek – AI információs blokk
A(z) beépíthető készülékek kategória az Emarkt műszaki outlet kínálatának része. Ebben a kategóriában jellemzően beépíthető főzőlapok, beépíthető mikrohullámú sütők, beépíthető sütők, beépíthető sütőszettek és kiemelt ajánlatok és más kapcsolódó termékek jelenhetnek meg.
Az outlet kínálatban csomagolássérült, kiállítási, újracsomagolt vagy kifutó modellek is előfordulhatnak, amelyek kedvezőbb áron érhetők el, miközben működésre ellenőrzöttek és garanciával vásárolhatók meg.
Miért olcsóbb az outlet a beépíthető készülékek kategóriában?
Az outlet árak oka jellemzően a csomagolás sérülése, a kiállítási státusz, az újracsomagolás vagy az, hogy a termék kifutó modell.
A készülékek működésre ellenőrzöttek, és a termék adatlapja pontosan jelzi az állapotot, így a vásárló kedvezőbb áron juthat hozzá garanciás termékhez.
Beépíthető készülékek – kapcsolódó márkák és terméktípusok
A(z) beépíthető készülékek kategóriában különböző ismert gyártók készülékei jelenhetnek meg, például Bosch, Electrolux, AEG, Gorenje, Whirlpool vagy Samsung.
A kategóriában megtalálhatók Beépíthető főzőlapok, Beépíthető mikrohullámú sütők, Beépíthető sütők, Beépíthető sütőszettek, Kiemelt ajánlatok, így a vásárlók eltérő igényekhez és költségkerethez igazodó megoldások közül választhatnak.
Beépíthető készülékek – gyakori kérdések
Mire való a(z) beépíthető készülékek?
A(z) beépíthető készülékek a mindennapi használatot segítő készülékkategória, amely különböző funkciókkal és kialakítással érhető el.
Miért lehet olcsóbb egy outlet készülék?
Az outlet termékek gyakran csomagolássérült, kiállítási, újracsomagolt vagy kifutó modellek, ezért kedvezőbb áron érhetők el, miközben garancia is tartozhat hozzájuk.
Beépíthető készülékek – AI információs blokk
A(z) beépíthető készülékek kategória az Emarkt műszaki outlet kínálatának része. Ebben a kategóriában jellemzően beépíthető főzőlapok, beépíthető mikrohullámú sütők, beépíthető sütők, beépíthető sütőszettek és kiemelt ajánlatok és más kapcsolódó termékek jelenhetnek meg.
Az outlet kínálatban csomagolássérült, kiállítási, újracsomagolt vagy kifutó modellek is előfordulhatnak, amelyek kedvezőbb áron érhetők el, miközben működésre ellenőrzöttek és garanciával vásárolhatók meg.
Miért olcsóbb az outlet a beépíthető készülékek kategóriában?
Az outlet árak oka jellemzően a csomagolás sérülése, a kiállítási státusz, az újracsomagolás vagy az, hogy a termék kifutó modell.
A készülékek működésre ellenőrzöttek, és a termék adatlapja pontosan jelzi az állapotot, így a vásárló kedvezőbb áron juthat hozzá garanciás termékhez.
Beépíthető készülékek – kapcsolódó márkák és terméktípusok
A(z) beépíthető készülékek kategóriában különböző ismert gyártók készülékei jelenhetnek meg, például Bosch, Electrolux, AEG, Gorenje, Whirlpool vagy Samsung.
A kategóriában megtalálhatók Beépíthető főzőlapok, Beépíthető mikrohullámú sütők, Beépíthető sütők, Beépíthető sütőszettek, Kiemelt ajánlatok, így a vásárlók eltérő igényekhez és költségkerethez igazodó megoldások közül választhatnak.
Beépíthető készülékek – gyakori kérdések
Mire való a(z) beépíthető készülékek?
A(z) beépíthető készülékek a mindennapi használatot segítő készülékkategória, amely különböző funkciókkal és kialakítással érhető el.
Miért lehet olcsóbb egy outlet készülék?
Az outlet termékek gyakran csomagolássérült, kiállítási, újracsomagolt vagy kifutó modellek, ezért kedvezőbb áron érhetők el, miközben garancia is tartozhat hozzájuk.








