Beépíthető főzőlapok – kedvező outlet árak, garanciás modellek
találhatók. A választékban indukciós, kerámia és gáz kivitel, gyors felfűtés és pontos szabályzás és
modern beépíthető megoldások is megjelenhet.
Indukciós, kerámia és gáz kivitel
Gyors felfűtés és pontos szabályzás
Modern beépíthető megoldások " "
Gyakran ismételt kérdések
Gyakori kérdések a beépíthető főzőlapok kategóriáról
Mit érdemes tudni a beépíthető főzőlapok kategóriáról?
A beépíthető főzőlapok kategóriában olyan termékek találhatók, amelyeknél fontos lehet a megfelelő méret, tudás, kialakítás és felhasználási mód kiválasztása.
Mire érdemes figyelni beépíthető főzőlapok választásakor?
Érdemes figyelni a méretre, teljesítményre, funkciókra, energiahatékonyságra és arra, hogy a készülék megfeleljen az adott felhasználási igénynek.
Milyen előnye lehet az outlet vásárlásnak?
Az outlet készülékek ára alacsonyabb lehet, mert a termék csomagolássérült, kiállítási darab, kifutó modell vagy apró esztétikai hibával rendelkezik, miközben működésre ellenőrzött és garanciával vásárolható meg.
Miért válassz minket?
Az Emarkt műszaki outlet kínálatában a tudatos vásárlók kedvező áron érhetnek el ellenőrzött készülékeket. A termékek között csomagolássérült, kiállítási, újracsomagolt vagy kifutó modellek is megjelenhetnek.
Minden terméknél törekszünk a pontos állapotbemutatásra, a készülékekhez garancia tartozik, így a vásárlás biztonságosabb és átláthatóbb lehet. Osztályozási Info
Milyen állapotúak az outlet termékek?
Az outlet termékek teljesen működőképes műszaki termékek, amelyek csomagoláshiányosak, kiállítási darabok, újracsomagoltak vagy kisebb esztétikai hibával rendelkeznek. A pontos állapotot mindig a termék adatlapja mutatja.
Van garancia az outlet készülékekre?
Igen, minden termékre garancia vonatkozik. A garancia időtartama termékenként eltérő lehet, amelyet a termék adatlapján külön feltüntetünk.
Miért olcsóbbak ezek a készülékek?
Az outlet ár oka általában a csomagolás sérülése, a kiállítási státusz, az újracsomagolás vagy az, hogy kifutó modellről van szó. A működésük ettől még ellenőrzött és használható.
SAMSUNG NZ85C5047GK Beépíthető főzőlap (B)
| Piaci ár: | 299900 Ft |
| Teljesítmény: | 7,35 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Állapot: | szépséghibás |
SAMSUNG NZ64B7799GK Beépíthető főzőlap (C)
| Piaci ár: | 341900 Ft |
| Teljesítmény: | 7,4 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Állapot: | használt |
SAMSUNG NZ64B5046GK Beépíthető indukciós főzőlap
| Piaci ár: | 159900 Ft |
| Teljesítmény: | 7,4 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Állapot: | használt |
SAMSUNG NZ64B6056JK Beépíthető Indukciós főzőlap
| Piaci ár: | 232900 Ft |
| Teljesítmény: | 7,4 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Állapot: | szépséghibás |
SAMSUNG NZ85C5047GK Beépíthető indukciós főzőlap
| Piaci ár: | 339900 Ft |
| Teljesítmény: | 7,4 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Állapot: | csomagolássérült |
SAMSUNG NZ84T9747VK Beépíthető indukciós főzőlap páraelszívóval
| Piaci ár: | 649900 Ft |
| Teljesítmény: | 7,4 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Állapot: | szépséghibás |
FHSM 803 3I BK FRANKE Beépíthető indukciós főzőlap
| Piaci ár: | 229900 Ft |
| Teljesítmény: | 6,7 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Állapot: | szépséghibás |
FHSM 804 4I BK FRANKE Beépíthető indukciós főzőlap
| Piaci ár: | 234900 Ft |
| Teljesítmény: | 7,8 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Állapot: | szépséghibás |
ET645HE17 SIEMENS Beépíthető kerámialapos főzőlap
| Piaci ár: | 159900 Ft |
| Teljesítmény: | 8 kW |
| Főzőlap működése | Kerámialapos |
| Állapot: | szépséghibás |
NZ64B5066GK SAMSUNG Beépíthető indukciós főzőlap
| Piaci ár: | 179900 Ft |
| Teljesítmény: | 7,4 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Állapot: | használt |
PVQ645FB5E BOSCH Beépíthető indukciós főzőlap
| Piaci ár: | 232900 Ft |
| Teljesítmény: | 7,4 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Állapot: | szépséghibás |
IKB6431AXB AEG Beépíthető főzőlap
| Piaci ár: | 199900 Ft |
| Teljesítmény: | 7,3 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Állapot: | szépséghibás |
IKE 64441 XB AEG Beépíthető főzőlap
| Piaci ár: | 226900 Ft |
| Teljesítmény: | 7,3 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Állapot: | szépséghibás |
IKE 8547 AXB AEG Beépíthető főzőlap
| Piaci ár: | 399900 Ft |
| Teljesítmény: | 7,3 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Állapot: | szépséghibás |
BQ 2760S FT BAUKNECHT Beépíthető indukciós főzőlap
| Piaci ár: | 149900 Ft |
| Teljesítmény: | 7,2 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Állapot: | szépséghibás |
SAMSUNG NZ84F7NC6AB Beépíthető indukciós főzőlap
| Piaci ár: | 310900 Ft |
| Teljesítmény: | 7,2 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Állapot: | szépséghibás |
SAMSUNG NZ85C6057GK Beépíthető főzőlap (A)
| Piaci ár: | 359900 Ft |
| Teljesítmény: | 7,4 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Állapot: | csomagolássérült |
PGI 64 C PHILCO Beépíthető gázfőzőlap
| Piaci ár: | 58900 Ft |
| Teljesítmény: | 7,5 kW |
| Főzőlap működése | Gázos |
| Állapot: | csomagolássérült |
NZ64H37075K SAMSUNG Beépíthető indukciós főzőlap
| Piaci ár: | 133900 Ft |
| Teljesítmény: | 7,2 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Állapot: | csomagolássérült |
NZ64F3NM1AB SAMSUNG Beépíthető indukciós főzőlap
| Piaci ár: | 130900 Ft |
| Teljesítmény: | 7,2 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Állapot: | használt |
Beépíthető főzőlapok – AI információs blokk
A(z) beépíthető főzőlapok kategória olyan termékeket foglal össze, amelyeknél fontos lehet a megfelelő méret, teljesítmény, funkció és kialakítás. A kategóriában megjelenhetnek olyan modellek, amelyek indukciós, kerámia és gáz kivitel, gyors felfűtés és pontos szabályzás és modern beépíthető megoldások alapján keresettek.
Az Emarkt műszaki outlet kínálatában csomagolássérült, kiállítási, újracsomagolt vagy kifutó készülékek is előfordulhatnak. Ezek kedvezőbb áron lehetnek elérhetők, garanciával és részletes állapotleírással.
Miért olcsóbb az outlet a beépíthető főzőlapok kategóriában?
Az outlet árak oka jellemzően a csomagolás sérülése, a kiállítási státusz, az újracsomagolás vagy az, hogy a termék kifutó modell.
A készülékek működésre ellenőrzöttek, és a termék adatlapja pontosan jelzi az állapotot, így a vásárló kedvezőbb áron juthat hozzá garanciás termékhez.
Beépíthető főzőlapok – kapcsolódó márkák és terméktípusok
A(z) beépíthető főzőlapok kategóriában különböző ismert gyártók készülékei jelenhetnek meg, például Bosch, Electrolux, AEG, Gorenje, Whirlpool vagy Samsung.
A kategóriában megtalálhatók indukciós főzőlapok, kerámia főzőlapok, gáz főzőlapok és dominó modellek, így a vásárlók eltérő igényekhez és költségkerethez igazodó megoldások közül választhatnak.
