Termékek szűrése
HAIER HW80-B14959EU1-S Elöltöltős mosógép Slim
142.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 199900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 8 kg |
| Állapot: | szépséghibás |
HAIER HW90-B14959EU1IT Elöltöltős mosógép Slim
157.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 196900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 9 kg |
| Állapot: | szépséghibás |
HAIER THASN266TM5-S Felültöltős mosógép
128.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 219900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 6 kg |
| Állapot: | szépséghibás |
HOOVER H3WPS6106TAMB-S Elöltöltős mosógép
107.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 130900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 10 kg |
| Állapot: | szépséghibás |
HOOVER H5WPB 49BC9/1-S H-WASH 550 Elöltöltős mosógép
105.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 154900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 9 kg |
| Állapot: | szépséghibás |
HOOVER HPS484DAMB7/1-11 H-LINK PRO Sliim Elöltöltős mosógép
124.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 161900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 8 kg |
| Állapot: | szépséghibás |
HOOVER HPS494DAMB7/1-11 Elöltöltős mosógép Slim
89.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 129900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 9 kg |
| Állapot: | szépséghibás |
HGB4088W Heinrich's Fagyasztószekrény
38.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 48900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Fagyasztó kapacitás | 34 liter |
| No Frost: | Nem |
| Állapot: | csomagolássérült |
HGB4088SI HEINRICH'S Fagyasztószekrény
39.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 49900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Fagyasztó kapacitás | 34 liter |
| No Frost: | Nem |
| Állapot: | csomagolássérült |
HGB5088SW HEINRICH'S Fagyasztószekrény
39.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 48900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Fagyasztó kapacitás | 33 liter |
| No Frost: | Nem |
| Állapot: | csomagolássérült |
HGB5088W HEINRICH'S Fagyasztószekrény
39.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 49900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Fagyasztó kapacitás | 33 liter |
| No Frost: | Nem |
| Állapot: | csomagolássérült |
WW80CGC04AAH SAMSUNG Elöltöltős mosógép
119.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 159900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 8 kg |
| Állapot: | szépséghibás |
WW80T854ABH SAMSUNG SMART Elöltöltős mosógép
159.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 391900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 8 kg |
| Állapot: | szépséghibás |
WW60A3120BE SAMSUNG Elöltöltős mosógép
103.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 129900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 6 kg |
| Állapot: | csomagolássérült |
WW90T986ASH SAMSUNG Elöltöltős Smart mosógép
174.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 386900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 9 kg |
| Állapot: | használt |
WW81T854ABT SAMSUNG Elöltöltős mosógép
167.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 319900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 8 kg |
| Állapot: | szépséghibás |
WW11BGA049A SAMSUNG Elöltöltős mosógép
190.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 272900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 11 kg |
| Állapot: | szépséghibás |
WW11BB504AAWS2 SAMSUNG Elöltöltős mosógép
125.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 279900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 11 kg |
| Állapot: | használt |
WW90CGC04DAE SAMSUNG Elöltöltős mosógép
139.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 185900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 9 kg |
| Állapot: | szépséghibás |




