Leírás
A hűtőszekrény funkcióinak áttekintése
Amica KGC 384 111 W
Csendes működés
Kevesebb decibel, több béke és csend
A hangos hűtőszekrények különösen zavaróak lehetnek esténként, vagy amikor a konyha a nappalival van összekötve. De ez már nem jelent problémát! Az Amica hűtőszekrények „Csendes működés” funkcióval vannak felszerelve, hogy csökkentsék a mechanikus alkatrészeik által keltett zajt. Ez a megoldás csendesebb környezetet biztosít.
LED-világítás
Energiatakarékos világítás
A LED technológia energiamegtakarítást és kiváló, tükröződésmentes megvilágítást jelent. Ezért minden Amica beépíthető hűtőszekrény és fagyasztó ezzel az optimális világítástípussal van felszerelve. Környezetbarát, költséghatékony és stílusos!
Megfordítható ajtózsanér
Rugalmas telepítés
A hűtőszekrény tökéletesen illik a konyhádba, de az ajtó rosszul nyílik? Semmi gond! Az Amica hűtőszekrények mindkét oldalon rögzítőfuratokkal rendelkeznek, így az ajtó zsanérja szükség szerint megváltoztatható! Balra vagy jobbra – te döntöd el!
jégkockatartó
Könnyű előkészítés
Speciális tálcák, amelyek lehetővé teszik a jégkockák egyszerű előkészítését és tárolását a fagyasztóban.
A KGC384111W az Amica gyártó egy szabadon álló hűtő-fagyasztó kombinációja.
Főbb specifikációi és jellemzői:
Típus: Hűtő-fagyasztó kombináció.
Szín: Fehér.
Kapacitás (hűtő): 93 liter.
Kapacitás (fagyasztó): 45 liter.
Méretek: 148 cm magas.
Energiahatékonysági osztály: B (régebbi skála szerint).
Hűtő rész jellemzői:
Automatikus leolvasztás.
2 üvegpolc (biztonsági üveg, részben állítható magasságú).
1 zöldség-/gyümölcsfiók.
3 ajtópolc.
LED belső világítás.
Kiegészítők: tojástartó.
Fagyasztó rész jellemzői:
Manuális leolvasztás.
3 fagyasztófiók.
Kiegészítők: jégkockatartó.
Vezérlés: Mechanikus vezérlés.
Ez a készülék ideális lehet kisebb háztartásokba, ahol fontos a kompakt méret és a megbízható működés.
Jelemzők:
Kialakítás: Szabadonálló
Éves energiafogyasztás: 94 kWh / év
Hűtési Technológiák: statikus
Nettó térfogat: 139 liter
Nettó fagyasztótér: 45 liter
Energiaosztály: "B" 2021 márc-tól
Állapot: Outlet
Szín: Fehér
Tulajdonságok: Mechanikus vezérlés
Leolvasztás: Automatikus
NoFrost rendszer: Nem
Tartozékok: Zöldségtároló fiók
Gyártó: Amica
Zöldség/gyümölcs rekesz: Igen
Outlet termék: Igen
Paraméterek
| Stílus | Normál |
| Vízadagoló | Nem |
| vízellátás | Nincs |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| Energiafogyasztás | 94 kWh / év |
| Hűtő kapcitás | 93 liter |
| Belső fagyasztós | Nem |
| Fagyasztó kapacitás | 45 liter |
| Teljes kapacitás | 138 liter |
| Ajtórögzítés típusa | Átszerelhető |
| Víz adagoló | Nincs |
| Zajszint | 38 dB |
| Magasság: | 148 cm |
| Szélesség: | 52 cm |
| Mélység | 59 cm |



