INVENTUM IKK1785S Beépíthető egyajtós hűtőszekrény
INVENTUMParaméterek
| Stílus | Normál |
| Vízadagoló | Nem |
| vízellátás | Nincs |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| beépites tipusai | Teljesen beépíthető |
| Energiafogyasztás | 89 kWh/év |
| Hűtő kapcitás | 294 liter |
| Belső fagyasztós | Nem |
| Teljes kapacitás | 294 liter |
| Ajtórögzítés típusa | Fixpántos (Door-on-door) |
| Víz adagoló | Nincs |
| Zajszint | 36 dB |
| Magasság: | 177 cm |
| Szélesség: | 54 cm |
| Mélység | 54,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!



