N9BLACK - GYCS NAVON Bluetooth hangszóróK (A)
NAVONLeírás
Részletek
ÁLTALÁNOS TULAJDONSÁGOK
| Bluetooth verzió | 3.0 |
ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK
| Típusa | Hordozható hangszóró |
| Anyag | Műanyag Fém |
| Szín | Kék |
| Főbb jellemzők | Mikrofon Hangszóró párosítás |
MŰSZAKI SPECIFIKÁCIÓ
| Funkciók | USB töltés |
| Kapcsolódás | Bluetooth |
| Maximális csatlakoztatott eszközök | 1 |
| Tápellátás típusa | Akkumulátor |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Akkumulátor kapacitása | 600 mAh |
| Tápfeszültség | 5 V |
| Maximális üzemi távolság | 10 m |
HANGJELLEMZŐK
| Hangszórók száma | 1 |
| Teljesítmény | 3 W |
| Érzékenység | 82 dB |
MÉRETEK
| Szélesség | 80 mm |
| Mélység | 80 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Súly | 0.225 kg |
FOGALMAZÁS
| Csomag tartalma | Hordozható hangszóró |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
