SMART TECH
SMART TECH LE-2419D HD LED TV
43.900 Ft
Elérhető
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 61 cm (24") |
| Piaci ár: | 54900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Állapot: | csomagolássérült |
43FV10T1 SMART TECH Televízió
71.900 Ft
Elérhető
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 109 cm (43") |
| Piaci ár: | 89900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
SMT43S10UV2L1B1 SMART TECH 4K SMART LED TV
65.900 Ft
Elérhető
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 109 cm (43") |
| Piaci ár: | 92900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
SMT58N30UC2M1B1 SMART TECH Televíziók
94.900 Ft
Elérhető
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 145 cm (58") |
| Piaci ár: | 134900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Állapot: | szépséghibás |


