Leírás
Típus: Vasmagos főzőlap
Szín: Szürke
Felület: Inox
Vezérlés: Mechanikus
Összteljesítmény: 1.5 kW
Főzőzónák száma: 1
Funkciók
Maradékhő kijelzés : Nincs
Méretek
Szélesség: 28.5 cm
Mélység: 30.5 cm
Vastagság: 9.5 cm
Tömeg: 2 kg
- Egylapos elektromos inox főzőlap - Rozsdamentes acél burkolat - Állapotjelző lámpa - Hőmérséklet szabályozó - Öntött vas főzőlap 185 mm átmérő - Termosztát szabályozás Tápellátás: - Feszültség: 230V/50Hz - Teljesítmény: 1500W Méret: - 285 x 95 x 305 mm - Súly: 2 kg
Paraméterek
| Típus | Vasmagos főzőlap |
| Szín | Szürke |
| Felület | Inox |
| Vezérlés | Mechanikus |
| Összteljesítmény | 1.5 kW |
| Főzőzónák száma | 1 |
| Maradékhő kijelzés | Nincs |
| Szélesség | 28.5 cm |
| Mélység | 30.5 cm |
| Vastagság | 9.5 cm |
