ORION
OT 4315 D/LED Orion Televízió
58.900 Ft
Elérhető
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 109 cm (43") |
| Piaci ár: | 82900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
43OR18UHD ORION 4K LED TV
65.900 Ft
Elérhető
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 109 cm (43") |
| Piaci ár: | 92900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
43SA19FHD ORION FHD LED TV
60.900 Ft
Elérhető
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 109 cm (43") |
| Piaci ár: | 94900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Állapot: | szépséghibás |
43SA19FHD ORION FHD LED TV
66.900 Ft
Elérhető
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 109 cm (43") |
| Piaci ár: | 94900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Állapot: | szépséghibás |
40OR21FHDEL ORION FHD LED TV
55.900 Ft
Elérhető
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 100 cm (40") |
| Piaci ár: | 79900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Állapot: | szépséghibás |
40OR21SMFHDEL ORION FHD SMART LED TV
69.900 Ft
Elérhető
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 100 cm (40") |
| Piaci ár: | 98900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Állapot: | szépséghibás |



