Termékek szűrése
MS23K3513AK SAMSUNG Mikrohullámú sütő
33.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 41900 Ft |
| Teljesítmény: | 800W |
| Űrtartalom | 23 liter |
| Állapot: | csomagolássérült |
MG23K3515AS SAMSUNG Mikrohullámú sütő
35.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 44900 Ft |
| Teljesítmény: | 800 W |
| Űrtartalom | 23 liter |
| Állapot: | csomagolássérült |
MS23K3513AW SAMSUNG Mikrohullámú sütő
30.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 41900 Ft |
| Teljesítmény: | 800 W |
| Űrtartalom | 23 liter |
| Állapot: | csomagolássérült |
MS23K3513AS SAMSUNG Mikrohullámú sütő
34.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 39900 Ft |
| Teljesítmény: | 800 W |
| Űrtartalom | 23 liter |
| Állapot: | csomagolássérült |
MS20A3010AH SAMSUNG Mikrohullámú sütő
23.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 29900 Ft |
| Teljesítmény: | 700 W |
| Űrtartalom | 20 liter |
| Állapot: | csomagolássérült |
SHC903001E AMICA Kerámialapos elektromos tűzhely
154.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 199900 Ft |
| Főzőlap működése | Kerámialapos |
| Űrtartalom | 65 liter |
SHCX913100E AMICA Elektromos tűzhely
151.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 229900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Főzőlap működése | Kerámialapos |
| Űrtartalom | 77 liter |
| Állapot: | szépséghibás |
HKR39C220 BOSCH Szabadonálló villanytűzhely | EcoClean bevonat | LED-kijelző | 4 fűtési zóna
199.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 274900 Ft |
| Teljesítmény: | 10,8 kW |
| Főzőlap működése | Kerámialapos |
| Űrtartalom | 66 liter |
KFC 2311 A KOENIC Indukciós villanytűzhely
164.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 229900 Ft |
| Teljesítmény: | 10,1 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Űrtartalom | 65 liter |
KOMB 4031 IM AEG Sütőszettek (B)
277.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 496900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 7,4 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Űrtartalom | 71 liter |
| Állapot: | szépséghibás |
HEKO500H BAUKNECHT Sütőszett
139.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 187900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 10,2 kW |
| Főzőlap működése | Kerámialapos |
| Űrtartalom | 65 liter |
| Állapot: | csomagolássérült |
KGE394LCA BOSCH Kombinált hűtőszekrény
192.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 275900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Fagyasztó kapacitás | 94 liter |
| Hűtő kapcitás | 249 liter |
| No Frost: | Igen |
| Állapot: | szépséghibás |
KIN86VSE0 BOSCH Beépíthető hűtőszekrény
181.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 324900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Fagyasztó kapacitás | 76 liter |
| Hűtő kapcitás | 186 liter |
| No Frost: | Igen |
| Állapot: | szépséghibás |
KBC23211A KOENIC Beépíthető sütőszett
116.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 166900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 10,4 kW |
| Főzőlap működése | Kerámialapos |
| Űrtartalom | 77 liter |
| Állapot: | szépséghibás |
KBC23411 KOENIC Sütőszett
156.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 209900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 7,9 kW |
| Főzőlap működése | Kerámialapos |
| Űrtartalom | 77 liter |
| Állapot: | csomagolássérült |
KFK611ANFIN KOENIC Kombinált hűtőszekrény
183.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 327900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Fagyasztó kapacitás | 122 liter |
| Hűtő kapcitás | 256 liter |
| No Frost: | Igen |
| Állapot: | szépséghibás |
SETPV510IN PRIVILEG Sütőszett
122.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 177900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 9,6 kW |
| Főzőlap működése | Kerámialapos |
| Űrtartalom | 65 liter |
| Állapot: | szépséghibás |
SETPV520IN PRIVILEG beépíthető sütőszett
136.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 203900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 9,6 kW |
| Főzőlap működése | Kerámialapos |
| Űrtartalom | 65 liter |
| Állapot: | szépséghibás |
RL38C775CS9 SAMSUNG Kombinált hűtőszekrény
188.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 299900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Fagyasztó kapacitás | 114 liter |
| Hűtő kapcitás | 276 liter |
| No Frost: | Igen |
| Állapot: | szépséghibás |




