Termékek szűrése
WW90CGC04DAE SAMSUNG Elöltöltős mosógép
139.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 185900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 9 kg |
| Állapot: | szépséghibás |
WW80T756ABH SAMSUNG Elöltöltős Smart mosógép
161.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 298900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 8 kg |
| Állapot: | használt |
WW90T504AAE SAMSUNG Elöltöltős mosógép
112.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 172900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 9 kg |
| Állapot: | használt |
WW90CGC04AAE SAMSUNG Elöltöltős mosógép
164.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 219900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 9 kg |
| Állapot: | szépséghibás |
WW80T854ABH SAMSUNG SMART Elöltöltős mosógép
139.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 239900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 8 kg |
| Állapot: | használt |
WW1EBBA049AE SAMSUNG Elöltöltős mosógép
133.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 222000 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 11 kg |
| Állapot: | használt |
WA7110 BOMANN Elöltöltős mosógép
118.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 182900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 10 kg |
| Állapot: | használt |
SAMSUNG WW11BGA049AE Elöltöltős mosógép
190.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 272900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 11 kg |
| Állapot: | szépséghibás |
SAMSUNG WW90DB7U34GWU3 Elöltöltős mosógép
158.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 252900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 9 kg |
| Állapot: | szépséghibás |
SAMSUNG WW80CGC04DTE Elöltöltős mosógép
112.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 176900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 8 kg |
| Állapot: | szépséghibás |
BOMANN WA7110 Elöltöltős mosógép
136.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 182900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 10 kg |
| Állapot: | szépséghibás |
SAMSUNG WW90T504AAWCS2 Elöltöltős mosógép
129.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 172900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 9 kg |
| Állapot: | szépséghibás |
SAMSUNG WW11BB704AGE Elöltöltős mosógép
215.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 299900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 11 kg |
| Állapot: | használt |
SAMSUNG WW11DG5B25AE Elöltöltős mosógép
176.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 279900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 11 kg |
| Állapot: | szépséghibás |
SAMSUNG WW11DG5B25AH Elöltöltős mosógép
201.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 287900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 11 kg |
| Állapot: | szépséghibás |
FT-MF SAMSUNG Univerzális mikrószálas külső mikróműanyag szűrő mosógéphez
18.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 39900 Ft |
MC28A5135CK SAMSUNG Mikrohullámú sütő
59.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 129900 Ft |
| Teljesítmény: | 900 W |
| Űrtartalom | 28 liter |
MG23K3575AS SAMSUNG Mikrohullámú sütő
35.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 44900 Ft |
| Teljesítmény: | 800 W |
| Űrtartalom | 23 liter |
MG23F301TAS SAMSUNG Mikrohullámú sütő
35.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 39900 Ft |
| Teljesítmény: | 800 W |
| Űrtartalom | 23 liter |
| Állapot: | csomagolássérült |
MG23K3515AK SAMSUNG Mikrohullámú sütő
33.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 41900 Ft |
| Teljesítmény: | 800 W |
| Űrtartalom | 23 liter |


