Termékek szűrése
VG-SCFC32BWB SAMSUNG Modern barna keret 32" 2023-as Frame TV-készülékhez
21.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 34900 Ft |
49WEC-C LG Látványhűtő
624.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 1116000 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Hűtő kapcitás | 479 liter |
| No Frost: | Nem |
| Állapot: | szépséghibás |
LS27A600UUU SAMSUNG ViewFinity S6 Monitor
56.900 Ft
Elérhető
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 69 cm (27") |
| Piaci ár: | 80900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Érintőképernyő | Nem |
| Állapot: | szépséghibás |
| Sorozat: | S6 |
DIN 28430 BEKO Beépíthető mosogatógép
119.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 196900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Állapot: | szépséghibás |
| teritékszám | 14 |
WW90T4042CE SAMSUNG Elöltöltős mosógép
151.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 168900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 9 kg |
| Állapot: | szépséghibás |
CANDY CBW 27D1E-S Beépíthető mosógép
107.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 154900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 7 kg |
| Állapot: | szépséghibás |
CANDY CO 4104TWM/1-S Elöltöltős mosógép
108.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 150900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 10 kg |
| Állapot: | szépséghibás |
CANDY CO4 274TWM6/1-S Elöltöltős mosógép Slim
97.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 122900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 7 kg |
| Állapot: | szépséghibás |
CANDY CSS128TW4-11 Elöltöltős mosógép Slim
117.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 134900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 8 kg |
| Állapot: | szépséghibás |
CANDY HE 1294TWM6/1-S Elöltöltős mosógép
110.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 137900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 9 kg |
| Állapot: | szépséghibás |
CANDY HE4 127TXME/1-S Elöltöltős mosógép Slim
115.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 150900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 7 kg |
| Állapot: | szépséghibás |
CANDY HES14104TWM6/1-S Elöltöltős mosógép Slim
104.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 132900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 10 kg |
| Állapot: | szépséghibás |
CANDY HES14114TWM5/1-S Elöltöltős mosógép
107.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 205900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 11 kg |
| Állapot: | szépséghibás |
CANDY TCA274TM5-S Felültöltős mosógép
126.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 149900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 7 kg |
| Állapot: | szépséghibás |




