Termékek szűrése
INVENTUM IVW6008A Beépíthető mosogatógép
97.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 239900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Állapot: | szépséghibás |
| teritékszám | 12 |
KS36FPXCP SIEMENS Egyajtós hűtőszekrény
201.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 419900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Hűtő kapcitás | 309 liter |
| No Frost: | Igen |
| Állapot: | használt |
GORENJE STEEL SET IV BCS6737E06X-ECD634X Beépíthető Sütőszett
144.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 180900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 17,5 kW |
| Főzőlap működése | Kerámialapos |
| Űrtartalom | 77 liter |
| Állapot: | csomagolássérült |
SAMSUNG NV7B4550VAS Beépíthető sütő
163.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 234900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 3,95 kW |
| Űrtartalom | 76 liter |
| Állapot: | szépséghibás |
AEG TSF5O88WDF Beépíthető hűtőszekrény
103.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 185900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Fagyasztó kapacitás | 14 liter |
| Hűtő kapcitás | 104 liter |
| No Frost: | Nem |
| Állapot: | szépséghibás |
AEG EPB43509BM Beépíthető sütőszett
167.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 238900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 10,8 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Űrtartalom | 71 liter |
| Állapot: | szépséghibás |
BAUKNECHT BQ2760SFT Beépíthető Indukciós főzőlap
80.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 149900 Ft |
| Teljesítmény: | 8,3 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Állapot: | használt |
SIEMENS HE113FBS2 Beépíthető sütő
112.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 189900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 11,1 kW |
| Főzőlap működése | Kerámialapos |
| Űrtartalom | 66 liter |
| Állapot: | használt |
BAUKNECHT BIK5SDP8F2ES Beépíthető sütő
93.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 194900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 3,65 kW |
| Űrtartalom | 71 liter |
| Állapot: | használt |
GRUNDIG GEHM19310B MPF Beépíthető sütőszett
136.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 228900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 11,1 kW |
| Főzőlap működése | Kerámialapos |
| Űrtartalom | 72 liter |
| Állapot: | használt |
KOENIC KDW6051-1CFI Beépíthető Mosogatógép
129.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 159900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Állapot: | szépséghibás |
| teritékszám | 14 |
SIEMENS EX645LYC1E Beépíthető indukciós főzőlap
246.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 333900 Ft |
| Teljesítmény: | 7,4 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Állapot: | csomagolássérült |
BOMANN WA7110W Elöltöltős mosógép
136.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 182900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 10 kg |
| Állapot: | szépséghibás |
LG F4WV708P2BA Elöltöltős mosógép (C)
132.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 221600 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 8 kg |
| Állapot: | használt |
GORENJE GV16D Beépíthető Mosogatógép
108.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 144900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Állapot: | használt |
| teritékszám | 16 |
BEKO BDIN36451 Beépíthető Mosogatógép
158.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 189900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Állapot: | szépséghibás |
| teritékszám | 14 |
GORENJE GI8421BX Beépíthető Indukciós főzőlap
189.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 209900 Ft |
| Teljesítmény: | 7,2 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Állapot: | csomagolássérült |
GORENJE ULTRABU16WIFIX Beépíthető Mosogatógép
143.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 174900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Állapot: | szépséghibás |
| teritékszám | 16 |
GORENJE ULTRAFI16AES Beépíthető Mosogatógép
134.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 178900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Állapot: | használt |
| teritékszám | 16 |
SIEMENS WU14UT70 iQ500 Elöltöltős mosógép
183.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 292900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 8 kg |
| Állapot: | szépséghibás |





