Termékek szűrése
LU32J590UQU SAMSUNG Monitor
59.900 Ft
Elérhető
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 81 cm (32") |
| Piaci ár: | 85900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Sorozat: | Besorolás nélküli |
LH75QMREBGC(QM75R) SAMSUNG Ipari Monitor
294.900 Ft
Elérhető
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 190 cm (75") |
| Piaci ár: | 419900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Érintőképernyő | Nem |
| Állapot: | szépséghibás |
BOSCH KGN39AIBT Kombinált hűtőszekrény
338.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 422900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Fagyasztó kapacitás | 103 liter |
| Hűtő kapcitás | 260 liter |
| No Frost: | Igen |
| Állapot: | csomagolássérült |
ELICA 14LUXWHA50 Páraelszívó
33.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 42900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Állapot: | csomagolássérült |
ELICA VERVEIXF50 Páraelszívó
21.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 26900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Állapot: | csomagolássérült |
FABER 741PBXA60 Páraelszívó
33.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 39900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Állapot: | csomagolássérült |
FABER STRIPSMARTBKA90 Páraelszívó
81.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 95900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Állapot: | csomagolássérült |
MORA OP540X Páraelszívó
35.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 50900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Állapot: | csomagolássérült |
MORA OP640S Páraelszívó
22.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 39900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Állapot: | csomagolássérült |
MORA OV981GBX Páraelszívó
77.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 108900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Állapot: | csomagolássérült |
SIEMENS LC87KEM60 Páraelszívó
151.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 179900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Állapot: | csomagolássérült |
WHIRPOOL WHVP63LTW Páraelszívó
90.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 104900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Állapot: | csomagolássérült |
INVENTUM IVR0821D Beépíthető fagyasztószekrény
54.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 114900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Fagyasztó kapacitás | 96 liter |
| No Frost: | Nem |
| Állapot: | használt |
INVENTUM IVW6010A Beépíthető mosogatógép
83.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 199900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Állapot: | használt |
| teritékszám | 12 |
BEKO BBCW13400X Beépíthető kompakt sütő
115.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 239900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 3,1 kW |
| Űrtartalom | 48 liter |
| Állapot: | használt |
INVENTUM IKV1786S Beépíthető kombinált hűtőszekrény
115.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 193900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Fagyasztó kapacitás | 70 liter |
| Hűtő kapcitás | 181 liter |
| No Frost: | Nem |
| Állapot: | használt |
INVENTUM IKV1788S Beépíthető kombinált hűtőszekrény
138.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 219900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Fagyasztó kapacitás | 63 liter |
| Hűtő kapcitás | 180 liter |
| No Frost: | Nem |
| Állapot: | szépséghibás |
INVENTUM IMC4535RT Beépíthető sütő mikrohullámú sütővel
77.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 183900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 3,1 kW |
| Űrtartalom | 50 liter |
| Állapot: | használt |
GRUNDIG GW5P58410W Elöltöltős mosógép
126.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 225900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 8 kg |
| Állapot: | szépséghibás |







