Termékek szűrése
HAIER HW100-BP14636N Elöltöltős mosógép
129.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 172900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 10 kg |
| Állapot: | szépséghibás |
MIDEA MF200W70B-E Elöltöltős mosógép
98.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 151900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 7 kg |
| Állapot: | használt |
BAUKNECHT B6R98SILENCE Elöltöltős mosógép
126.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 194900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 9 kg |
| Állapot: | használt |
BAUKNECHT B8W946WBDE Elöltöltős mosógép
135.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 299900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 9 kg |
| Állapot: | használt |
EXQUISIT WA57014-020A Elöltöltős mosógép
104.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 139900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 7 kg |
| Állapot: | szépséghibás |
MIDEA MF10EW70B Elöltöltős mosógép
90.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 139900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 7 kg |
| Állapot: | használt |
BAUKNECHT B8W946WBDE Elöltöltős mosógép
157.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 299900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 9 kg |
| Állapot: | szépséghibás |
HISENSE WFQP9014EVM Elöltöltős mosógép
90.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 129900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 9 kg |
| Állapot: | használt |
Atlantis 5.0 UHD Jay Tech LED TV
79.900 Ft
Elérhető
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 127 cm (50") |
| Piaci ár: | 112900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
KS122.4 RESPEKTA Beépíthető egyajtós hűtőszekrény
74.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 118900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Fagyasztó kapacitás | 17 liter |
| Hűtő kapcitás | 170 liter |
| No Frost: | Nem |
| Állapot: | szépséghibás |
27UD58P-B LG UHD IPS Monitor
76.900 Ft
Elérhető
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 69 cm (27") |
| Piaci ár: | 144900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Sorozat: | Besorolás nélküli |
LC27FG70FQUXEN SAMSUNG QLED Monitor
77.900 Ft
Elérhető
| Képernyő: | QLED |
| Méret: | 69 cm (27") |
| Piaci ár: | 109900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Érintőképernyő | Nem |
| Állapot: | szépséghibás |
| Sorozat: | Besorolás nélküli |
LH750MD(OM75D-W) SAMSUNG Ipari Monitor
294.900 Ft
Elérhető
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 190 cm (75") |
| Piaci ár: | 419900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Érintőképernyő | Nem |
| Állapot: | szépséghibás |
24EB23PY-B LG Monitor
26.900 Ft
Elérhető
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 61 cm (24") |
| Piaci ár: | 34900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Sorozat: | Besorolás nélküli |
27GL850-B LG UltraGear Nano IPS Monitor
127.900 Ft
Elérhető
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 69 cm (27") |
| Piaci ár: | 179900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
LS24H850QFU SAMSUNG WQHD Monitor
41.900 Ft
Elérhető
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 61 cm (24") |
| Piaci ár: | 59600 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Sorozat: | Besorolás nélküli |





