Termékek szűrése
BOSCH WAN282K3 Elöltöltős mosógép
126.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 211900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 8 kg |
| Állapot: | használt |
HAIER HW90-BD14979EU1 Elöltöltős mosógép
137.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 229900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 9 kg |
| Állapot: | használt |
MIDEA MF200W100WB-14A Elöltöltős mosógép
161.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 299900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 10 kg |
| Állapot: | használt |
SAMSUNG WW80T534AAX Elöltöltős mosógép
128.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 299900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 8 kg |
| Állapot: | használt |
SAMSUNG WW8ET534AAT Elöltöltős mosógép
136.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 222900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 8 kg |
| Állapot: | használt |
HAIER HW100-B14979 I-Pro Serie 7 Elöltöltős mosógép
186.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 296900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 10 kg |
| Állapot: | szépséghibás |
SIEMENS WG44G2M40 IQ500 Elöltöltős mosógép
138.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 308900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 9 kg |
| Állapot: | használt |
BAUKNECHT WACTIVE8A Elöltöltős mosógép
116.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 179900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 8 kg |
| Állapot: | használt |
BAUKNECHT B6R88SILENCE Elöltöltős mosógép (B)
141.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 189900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Állapot: | szépséghibás |
HAIER HW100-B14979 I-Pro Serie 7 Elöltöltős mosógép
159.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 296900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 10 kg |
| Állapot: | használt |
HAIER HW100-BD14979U1 I-Pro Series 7 Plus Elöltöltős mosógép
161.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 255900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 10 kg |
| Állapot: | használt |
HAIER HW80-B14979TU1 I-Pro Series 7 Elöltöltős mosógép
127.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 212900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 8 kg |
| Állapot: | használt |
MIDEA MF200W80WB-14AS Elöltöltős mosógép
92.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 142900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 8 kg |
| Állapot: | használt |
BAUKNECHT BAR2SK8V2IN Beépíthető sütő
77.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 129900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Teljesítmény: | 2,9 kW |
| Űrtartalom | 71 liter |
| Állapot: | használt |
BAUKNECHT B6R98SILENCE Elöltöltős mosógép
146.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 194900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 9 kg |
| Állapot: | szépséghibás |
BAUKNECHT WACTIVE9A Elöltöltős mosógép
131.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 175900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 9 kg |
| Állapot: | szépséghibás |
BAUKNECHT B6R08ESILENCE Elöltöltős mosógép
143.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 239900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 10 kg |
| Állapot: | használt |
HAIER HW100-BP14636 Elöltöltős mosógép
129.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 172900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 10 kg |
| Állapot: | szépséghibás |
PRIVILEG PWFX953N Elöltöltős mosógép
103.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 179900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 9 kg |
| Állapot: | használt |
HAIER HW90-B14939 I-Pro Series 3 Elöltöltős mosógép
126.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 195900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 9 kg |
| Állapot: | használt |


