Termékek szűrése
HGS4089W Heinrich's Fagyasztószekrény
55.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 79900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Fagyasztó kapacitás | 61 liter |
| No Frost: | Nem |
| Állapot: | szépséghibás |
GB341.1 BOMANN Fagyasztószekrény
56.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 70900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Fagyasztó kapacitás | 31 liter |
| No Frost: | Nem |
| Állapot: | csomagolássérült |
HGS4089SW Heinrich's Fagyasztószekrény
63.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 79900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Fagyasztó kapacitás | 61 liter |
| No Frost: | Nem |
| Állapot: | csomagolássérült |
HGS4089W Heinrich's Fagyasztószekrény
47.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 79900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Fagyasztó kapacitás | 61 liter |
| No Frost: | Nem |
| Állapot: | használt |
MD37675 MEDION Fagyasztószekrény
47.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 57900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Fagyasztó kapacitás | 33 liter |
| No Frost: | Nem |
| Állapot: | csomagolássérült |
HGS4089SW Heinrich's Fagyasztószekrény
55.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 79900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Fagyasztó kapacitás | 61 liter |
| No Frost: | Nem |
| Állapot: | szépséghibás |
NZ64H37075K SAMSUNG Beépíthető indukciós főzőlap
80.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 133900 Ft |
| Teljesítmény: | 7,2 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Állapot: | csomagolássérült |
NZ64F3NM1AB SAMSUNG Beépíthető indukciós főzőlap
73.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 130900 Ft |
| Teljesítmény: | 7,2 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Állapot: | használt |
SAMSUNG RB38C7B6AAP Kombinált hűtőszekrény
223.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 344900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Fagyasztó kapacitás | 114 liter |
| Hűtő kapcitás | 273 liter |
| No Frost: | Igen |
| Állapot: | szépséghibás |
SAMSUNG RB34C671DSA Kombinált hűtőszekrény
163.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 234900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Fagyasztó kapacitás | 114 liter |
| Hűtő kapcitás | 230 liter |
| No Frost: | Igen |
| Állapot: | szépséghibás |
SAMSUNG RB38C776DS9 Kombinált hűtőszekrény
182.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 261900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Fagyasztó kapacitás | 114 liter |
| Hűtő kapcitás | 276 liter |
| No Frost: | Nem |
| Állapot: | szépséghibás |
SAMSUNG RB53DG703EB1 Kombinált hűtőszekrény
207.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 345900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Fagyasztó kapacitás | 168 liter |
| Hűtő kapcitás | 370 liter |
| No Frost: | Igen |
| Állapot: | használt |
AEG LR9W75490 Elöltöltős mosógép
194.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 359900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 9 kg |
| Állapot: | használt |
BAUKNECHT WACTIVE8A Elöltöltős mosógép
134.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 179900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 8 kg |
| Állapot: | szépséghibás |
B3WFU59415W2 BEKO Elöltöltős mosógép
103.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 159900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 9 kg |
| Állapot: | használt |
SIEMENS WM14N225 Elöltöltős mosógép
162.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 232900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 8 kg |
| Állapot: | szépséghibás |
HAIER HW100-BP14636N Elöltöltős mosógép
111.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 172900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 10 kg |
| Állapot: | használt |
MIDEA MF10EW70B Elöltöltős mosógép
104.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 139900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 7 kg |
| Állapot: | szépséghibás |
MIDEA MF200W100WB-14A Elöltöltős mosógép
188.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 299900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 10 kg |
| Állapot: | szépséghibás |




