Termékek szűrése
ET645HE17 SIEMENS Beépíthető kerámialapos főzőlap
109.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 159900 Ft |
| Teljesítmény: | 8 kW |
| Főzőlap működése | Kerámialapos |
| Állapot: | szépséghibás |
EVKS 16172 AMICA Beépíthető egyajtós hűtőszekrény
52.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 114900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Hűtő kapcitás | 135 liter |
| No Frost: | Igen |
| Állapot: | szépséghibás |
WD90T534ABE SAMSUNG Mosó-szárítógép
167.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 239900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 9 kg |
| Szárítás működési elve | Kondenzációs |
| Állapot: | szépséghibás |
SAMSUNG WD80T534ABE Mosó-szárítógép
125.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 279900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Kapacitás: | 8 kg |
| Szárítás működési elve | Kondenzációs |
| Állapot: | használt |
RBA4250 LIEBHERR Egyajtós Fagyasztó
199.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 356900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Fagyasztó kapacitás | 161 liter |
| No Frost: | Nem |
| Állapot: | csomagolássérült |
GB 7246 Bomann Fagyasztószekrény
48.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 61900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Fagyasztó kapacitás | 34 liter |
| No Frost: | Nem |
| Állapot: | csomagolássérült |
NZ64B5066GK SAMSUNG Beépíthető indukciós főzőlap
130.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 179900 Ft |
| Teljesítmény: | 7,4 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Állapot: | használt |
PVQ645FB5E BOSCH Beépíthető indukciós főzőlap
142.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 232900 Ft |
| Teljesítmény: | 7,4 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Állapot: | szépséghibás |
IKB6431AXB AEG Beépíthető főzőlap
138.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 199900 Ft |
| Teljesítmény: | 7,3 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Állapot: | szépséghibás |
IKE 64441 XB AEG Beépíthető főzőlap
156.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 226900 Ft |
| Teljesítmény: | 7,3 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Állapot: | szépséghibás |
IKE 8547 AXB AEG Beépíthető főzőlap
278.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 399900 Ft |
| Teljesítmény: | 7,3 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Állapot: | szépséghibás |
BQ 2760S FT BAUKNECHT Beépíthető indukciós főzőlap
119.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 149900 Ft |
| Teljesítmény: | 7,2 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Állapot: | szépséghibás |
SAMSUNG NZ84F7NC6AB Beépíthető indukciós főzőlap
162.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 310900 Ft |
| Teljesítmény: | 7,2 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Állapot: | szépséghibás |
SAMSUNG NZ85C6057GK Beépíthető főzőlap (A)
248.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 359900 Ft |
| Teljesítmény: | 7,4 kW |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Állapot: | csomagolássérült |
PGI 64 C PHILCO Beépíthető gázfőzőlap
46.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 58900 Ft |
| Teljesítmény: | 7,5 kW |
| Főzőlap működése | Gázos |
| Állapot: | csomagolássérült |
GB 7246 BOMANN Fagyasztószekrény
42.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 61900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Fagyasztó kapacitás | 34 liter |
| No Frost: | Nem |
| Állapot: | szépséghibás |
HGS4089W Heinrich's Fagyasztószekrény
63.900 Ft
Elérhető
| Piaci ár: | 79900 Ft |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Fagyasztó kapacitás | 61 liter |
| No Frost: | Nem |
| Állapot: | csomagolássérült |


