Paraméterek
| Vízadagoló | Nem |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Szürke |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| Energiafogyasztás | 245 kWh / év |
| Hűtő kapcitás | 228 liter |
| Fagyasztó kapacitás | 100 liter |
| Teljes kapacitás | 328 liter |
| Méretek: | 186 cm x 59,5 cm x 60 cm |
| Víz adagoló | Nincs |
| Zajszint | 39 dB |
| Magasság: | 186 cm |
| Szélesség: | 59,5 cm |
| Mélység | 60 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!


