Leírás
Technikai jellemzők:
Termék típusa: Mini sütő
Sütő:
Sütő nettó űrtartalma: 14 l
Kialakítás:
Grill funkció: Igen
Különleges jellemzők:
- Sütés,
- toast,
- grill funkciók,
- 25cm pizza,
- 4 szelet toast,
- 4 db rozsdamentes acél fűtőszál,
- Csúszásmentes lábak,
- Jelzőcswengő,
- Sütőtálca,
- grillrács
Hőmérséklet fokozatok: 65-230 °C
Kijelző/vezérlés:
Időzítő: Igen
Hőmérséklet szabályozás: Igen
Áramellátás:
Bemeneti feszültség: 220-240 V
Teljesítmény: 1200 W
Általános jellemzők:
Szín: Fekete
Tömeg: 5.8 kg
Szélesség: 425 mm
Magasság: 385 mm
Mélység: 375 mm
Paraméterek
| Teljesítmény | 1200 W |
| Űrtartalom | 14 l |
| Grill funkció | Van |
| Légkeveréses sütő | Nem |
| Főzőlap | Nincs |
| Időzítő | Van |
| Termosztát | Van |
| Szabályozható termosztát | 65-230C |
| Szélesség | 40 cm |
| Magasság | 28 cm |
| Mélység | 33 cm |
