Leírás
Respekta beépíthető hűtő »KS88.4-10«, fehér, 112 literes
Jellemzők
- 88 cm-es fülkeméret
- **** Fagyasztórekesz
- 112 l hasznos űrtartalom a hűtőtérben
- Cserélhető ajtóütköző
- Gyorsfagyasztás funkció
A termék jellemzőiTömeg: 87,5x54x54,5 cm
Szín: fehér
Kijelző: nem
Felszerelés: Leolvasztás folyamata hűtőtér - automata / fagyasztó rekesz - kézi
Energiahatékonysági osztály: E
Energiafogyasztás: évi 148 kWh
Összes hasznos tartalom: 112 liter
Hűtési kapacitás: 96 liter
Fagyasztási kapacitás: 16 liter
Csillag jelölés: 4
Fagyasztási kapacitás 24 órán belül: 2,6 kg
Tárolási idő meghibásodás esetén: 7 óra
Klíma osztály: N
Zajfejlődés: 38 dB
Típus: Beépítés - 88 cm-es résméret
Ajtó stop: változékony
Súly: 28 kg
Paraméterek
| Stílus | Normál |
| Vízadagoló | Nem |
| vízellátás | Nincs |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| beépites tipusai | Teljesen beépíthető |
| Energiafogyasztás | 185 kWh / év |
| Hűtő kapcitás | 104 liter |
| Belső fagyasztós | Igen |
| Fagyasztó kapacitás | 17 liter |
| Teljes kapacitás | 121 liter |
| Víz adagoló | Nincs |
| Zajszint | 38 dB |
| Magasság: | 87,5 cm |
| Szélesség: | 54,5 cm |
| Mélység | 54 cm |


