INVENTUM KV1501B Kombinált hűtőszekrény
INVENTUMParaméterek
| Stílus | Normál |
| Vízadagoló | Nem |
| vízellátás | Nincs |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fekete |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| Energiafogyasztás | 203 kWh / év |
| Hűtő kapcitás | 120 liter |
| Belső fagyasztós | Nem |
| Fagyasztó kapacitás | 53 liter |
| Teljes kapacitás | 173 liter |
| Ajtórögzítés típusa | Átszerelhető |
| Víz adagoló | Nincs |
| Zajszint | 41 dB |
| Magasság: | 150 cm |
| Szélesség: | 47 cm |
| Mélység | 56,6 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!



