Leírás
Szín: fehér
Márka: AMICA
Eszközmodell: WAT404070
Feszültség / Frekvencia (V / Hz): 220–240 V / 50–60 Hz
Teljesítmény (kW): 2.0
Töltési típus: elülső
Energiaosztály: B.
Centrifuga energiaosztálya: E
Zajszint osztály: B.
Zajszint mosás közben (dB): 57
Zajszint centrifugálás közben (dB): 76
Zajszint szárítás közben (dB): 62
Dobkapacitás mosás közben (kg): 8
Dobkapacitás szárítás közben (kg): 6
Maximális centrifugális sebesség: 1400
Vízfogyasztás mosás és centrifugálás közben (l): 49
Vízfogyasztás mosás, centrifugálás és szárítás esetén: 90
Motor típusa: inverter
Vezetés: kombinált
Programok száma: 16
Aqua Stop: Igen
Elektronikus kijelző: Igen
Steam program: Nem
Könnyű vasalás: Igen
Késleltetett indítás: Igen
Gyermekvédelem: Igen
Telepítési típus: szabadon álló
Méretek (Sz x Ma x Mé) cm-ben: 59,5 × 85 × 47
Származás: EU
Súly (kg): 65
Paraméterek
| Szárítás működési elve | Kondenzációs |
| Szárítási kapacitás | 6 kg |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 8 kg |
| Energiafogyasztás | 377 kWh / 100 ciklus (mosás és szárítás), 57 kWh / 100 ciklus (csak mosás) |
| Vízfogyasztás | 49 Liter / ciklus |
| Mosás közbeni zajszínt | 76 dB |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 76 dB |
| Magasság: | 85 cm |
| Szélesség: | 59,5 cm |
| Mélység | 47 cm |


