Leírás
Az AEG L6FBA51480 mosógép akár 8 kg ruhaneműt is képes tárolni egy mosási ciklusban, és kíméletesen tisztítja a ruhaneműt. A LED kijelző tiszta működést biztosít. A ProSense technológia automatikusan a töltet mennyiségéhez igazítja az időt, a víz- és energiafogyasztást, így energiát és időt takarít meg. A kezdési időkésleltetésnek köszönhetően a program kezdési időpontja egyedileg akár 20 órával is kitolható. A ProTex gyengéd dob ápolja és védi a ruhaneműt. A nagy, 30 cm átmérőjű ajtónyílás könnyű és kényelmes be- és kirakodást tesz lehetővé. Ha a biztonságról van szó, az L6FBA51480 riasztóval ellátott Aqua Control rendszerrel és elektronikus gyerekzárral ragyog.
Leírás:
- Energiahatékonysági osztály: A (A G)
- Energiafogyasztás 100 működési ciklusonként: 47 kWh
- Vízfogyasztás működési ciklusonként: 43 liter
- Névleges teherbírás: 8 kg
- A program időtartama normál program: 3 óra: 25 perc
- Centrifugálás hatékonysági osztály: b
- Max. centrifugálási sebesség: 1400 ford./perc
- Maradék nedvesség: 53,4%
- Levegő zajkibocsátás (csúszás): 74 dB
- Levegőhang kibocsátási osztály (csúszás): b
- Kivitel típusa: Önálló készülék
- Típus: mosógép
- Fehér szín
- EAN: 7332543884087
- Gyártói sz.: 914913590
- Kijelző/kijelző: Nagy LED kijelző, hátralévő idő
- Mosási programok: pamut, könnyen kezelhető, kényes, gyapjú/selyem, 20 perc 3 kg, pamut 20°, könnyű vasalás, antiallergén gőzzel, centrifuga/pumpa
- Alapprogram: eco 40-60
- Dob: ProTex gyengéd dob, gyengéd dob
- Mosószer rekeszek: 3 db
- Indítási késleltetés: Akár 20 óra
- Ajtó Mérete lőrés: 30 cm
- Biztonság: Gyerekzár, Aqua-Stop rendszer
- Vízcsatlakozás: hideg
- Víztömlő: Bemeneti hossza: 150 cm, kimeneti hossza: 145 cm
- Tápfeszültség: 230 volt
- Áramfelvétel Működés: 2000 watt
- Működési ciklusonként: 0,471 kWh
- Készenléti állapot: 0,5 watt
- Kikapcsolt állapot: 0,5 watt
- Figyelmeztetés: 85 cm-es résmagassággal alá lehet tolni
- Funkció: ÖKOInverter motor, utántöltő funkció
- További információ: Woolmark Blue minősítéssel
- Méretek: szélesség: 59,6 cm x magasság: 84,7 cm x mélység/hosszúság: 57,7 cm
- Súly: 69,5 kg
Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 8 kg |
| Energiafogyasztás | 47 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 43 Liter / ciklus |
| Mosás közbeni zajszínt | 74 dB |
| Magasság: | 84,7 cm |
| Szélesség: | 59,6 cm |
| Mélység | 57,7 cm |


